Inny podgląd pokoi

Comments

2 comments

 • Official comment
  Grzegorz - Support Team

  Dzień dobry Panie Arturze,

  Tak jak napisałem do Pana w wiadomości prywatnej niestety na chwilę obecną, nie ma takiej możliwości. Jest do dość specyficzny sposób prezetentowania dostępności pokoi, ale doskonale rozumiemy zapotrzebowanie na niego.

  W chwili obecnej, pracujemy nad nową wersją aplikacji webowej, która będzie pozwala na dużo łatwiejsze i szybsze przeglądanie dostępności w danych pokojach i terminach, bazując na rozszerzonym widoku kalendarza.

  Nowy kalendarz będzie można przesuwać płynnie, za pomocą kółka myszki lub przesuwając strzałkami / palcem/ suwakiem, co pozwoli na zdecydowanie łatwiejsze prezentowanie treści.

   

  Widok, który przedstawił Pan na swoim zdjęciu, może pojawi się w przyszłości, jednak nie mogę zagwarantować czy faktycznie, oraz kiedy. Polecam również sprawdzić różne raporty dostępne w aplikacji Androidowej, może któryś z nich uda się dopasować do tych potrzeb.

  Comment actions Permalink
 • Uzupełnij nazwę

  Dziękuję za odpowiedź. Czy wiadomo mniej więcej kiedy ta nowa aplikacja web ma się pojawić? Co do raporty Androida, niestety korzystam z iOS i Web. Mam jeszcze jedno pytanie, czy jest możliwość, aby przy korzystaniu z szablonu maila, zamiast od razu otwierać domyślną aplikację mailową, była po prostu opcja skopiowania treści maila do schowka?

  Pozdrawiam

  0
  Comment actions Permalink

Please sign in to leave a comment.